Zapraszamy do Sanatorium Augustów "Pałac na wodzie" Falkowski

„Pałac na wodzie” Falkowski to nowoczesne sanatorium zlokalizowane w Augustowie nad brzegiem rzeki Netta, w niedalekiej odległości od jeziora Necko. W trzykondygnacyjnym budynku Sanatorium, użytkowanym od grudnia 2011r., znajduje się winda, pokoje z miejscami noclegowymi o podwyższonym standardzie, a także własna baza leczniczo-rehabilitacyjna i gastronomiczna. Przed budynkiem znajduje się parking i utwardzone dojścia. Sąsiedztwo obiektu z rzeką zapewnia Gościom wspaniałe widoki oraz możliwość miłego spędzenia czasu na spacerach lub wycieczkach rowerowych po bulwarach nadrzecznych, których przedłużeniem są leśne tereny rekreacyjne i plaża miejska (j. Necko).

Sanatorium

„Pałac na wodzie” Falkowski to nowoczesne sanatorium zlokalizowane w województwie podlaskim, w Augustowie nad brzegiem rzeki Netta, w pobliżu jeziora Necko

Read More

Restauracja

Na terenie „Pałacu na Wodzie” znajduje się obszerna Restauracja, mogąca pomieścić nawet 300 osób. Z jej okien rozciąga się niezwykły widok na rzekę i przepływające po niej statki, katamarany i gondole. Jest to wyjątkowe miejsce na kameralne spotkanie, obiad w rodzinnym gronie czy biznesowy lunch.

Read More

Usługi medyczne

Oferujemy Państwu także korzystanie z części medycznej sanatorium. "Pałac na wodzie" Falkowski świadczy szerokie usługi z rehabilitacji dziennej i stomatologii, na które otrzymał kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Read More

“Palace on the water” Falkowski is a modern sanatorium located in Augustow on the banks of the Netta river, not far from Lake Necko. In the three-storey Sanatorium building, used since December 2011, there is an elevator, rooms with higher standard accommodation, as well as its own healing, rehabilitation and gastronomic base. In front of the building there is parking and hardened access. The riverside location offers great views and the opportunity to enjoy walking or cycling along the river boulevards, which are further extended by the forested recreational areas and the beach (Necko).
For our guests we have:
– Single, double rooms with full equipment (bathrooms, TV sets)
– air-conditioned apartments
– restaurants
– cafe
– day rehabilitation unit
– dentist
– massage room
We also organize weddings and other events!

1