OBIEKT STOSUJE ZALECENIA WHO W ZWIĄZKU Z COVID-19

Zapraszamy do Sanatorium Augustów „Pałac na wodzie” Falkowski

„Pałac na wodzie” Falkowski to nowoczesne sanatorium zlokalizowane w Augustowie nad brzegiem rzeki Netta, w niedalekiej odległości od jeziora Necko. W trzykondygnacyjnym budynku Sanatorium, użytkowanym od grudnia 2011r., znajduje się winda, pokoje z miejscami noclegowymi o podwyższonym standardzie, a także własna baza leczniczo-rehabilitacyjna i gastronomiczna. Przed budynkiem znajduje się parking i utwardzone dojścia. Sąsiedztwo obiektu z rzeką zapewnia Gościom wspaniałe widoki oraz możliwość miłego spędzenia czasu na spacerach lub wycieczkach rowerowych po bulwarach nadrzecznych, których przedłużeniem są leśne tereny rekreacyjne i plaża miejska (j. Necko).

SANATORIUM

Sanatorium „Pałac na wodzie” Falkowski to nowoczesne sanatorium zlokalizowane w województwie podlaskim, w Augustowie nad brzegiem rzeki Netta, w pobliżu jeziora Necko

RESTAURACJA

Restauracja Na terenie „Pałacu na Wodzie” znajduje się obszerna Restauracja, mogąca pomieścić nawet 300 osób. Z jej okien rozciąga się niezwykły widok na rzekę i przepływające statki.

USŁUGI MEDYCZNE

Oferujemy Państwu także korzystanie z części medycznej sanatorium. ŚwiadczyMY szerokie usługi z rehabilitacji dziennej i stomatologii, na które otrzymał kontrakt z NFZ.

PRAKTYKI ZAWODOWE

Rekrutacja na praktyki trwa przez cały rok i jest skierowana do kierunków: fizjoterapia, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, a także innych kierunków. Organizujemy bezpłatne praktyki studenckie i uczniowskie na podstawie skierowania…

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do kontaktu:

Facebook