Zapraszamy do Sanatorium Augustów "Pałac na wodzie" Falkowski

„Pałac na wodzie” Falkowski to nowoczesne sanatorium zlokalizowane w Augustowie nad brzegiem rzeki Netta, w niedalekiej odległości od jeziora Necko. W trzykondygnacyjnym budynku Sanatorium, użytkowanym od grudnia 2011r., znajduje się winda, pokoje z miejscami noclegowymi o podwyższonym standardzie, a także własna baza leczniczo-rehabilitacyjna i gastronomiczna. Przed budynkiem znajduje się parking i utwardzone dojścia. Sąsiedztwo obiektu z rzeką zapewnia Gościom wspaniałe widoki oraz możliwość miłego spędzenia czasu na spacerach lub wycieczkach rowerowych po bulwarach nadrzecznych, których przedłużeniem są leśne tereny rekreacyjne i plaża miejska (j. Necko).

Sanatorium

W Sanatorium "Pałac na wodzie" codziennie przygotowywane są świeże i smaczne posiłki. Doświadczeni kucharze oraz dyplomowani dietetycy troszczą się o jakość menu, a także dbają o zdrową i zbilansowaną dietę każdego kuracjusza.

czytaj wiecej

Restauracja

Na terenie „Pałacu na wodzie” znajduje się obszerna Restauracja, mogąca pomieścić nawet 200 osób. Codziennie przygotowywane i serwowane są tu zdrowe i smaczne posiłki, których konsumpcję umila przepiękny widok za oknem.

czytaj wiecej

Usługi medyczne

Oferujemy Państwu także korzystanie z części medycznej sanatorium. "Pałac na wodzie" Falkowski świadczy szerokie usługi z rehabilitacji dziennej i stomatologii, na które otrzymał kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

czytaj wiecej