Restauracja

Na terenie ?Pałacu na Wodzie? znajduje się obszerna Restauracja, mogąca pomieścić nawet 300 osób. Z jej okien rozciąga się niezwykły widok na rzekę i przepływające po niej statki, katamarany i gondole. Jest to wyjątkowe miejsce na kameralne spotkanie, obiad w rodzinnym gronie czy biznesowy lunch. Zapewniamy dobre jedzenie przygotowywane z troską o jego doskonały wygląd i smak, które z pewnością zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających gości. Naszych klientów urzeka niepowtarzalna atmosfera, elegancki charakter wnętrza oraz polskie domowe jedzenie. W restauracji serwowane są dania regionalne i ryba z augustowskich jezior. Wszystkie nasze potrawy przyrządzamy z najlepszej jakości produktów.

Nasza restauracja to miejsce, w którym organizujemy rozmaite przyjęcia okolicznościowe. Przygotowania do wesela, chrzcin, przyjęcia komunijnego bądź rocznicy ślubu czy urodzin wymagają dużego nakładu czasu i pracy, dlatego proponujemy skorzystanie z naszej oferty.

Kompleksowa obsługa, smaczna polska kuchnia z nutą nowoczesności oraz elegancki wystrój wnętrza ? to cechy, które wyróżniają nasz lokal.

Posiadamy urozmaicone menu, które dostosowane jest do okazji i okoliczności.

Po więcej informacji proszę dzwonić:
+48 534 297 210

Facebook