Zapraszamy do Sanatorium Augustów "Pałac na wodzie" Falkowski

„Pałac na wodzie” Falkowski to nowoczesne sanatorium zlokalizowane w Augustowie nad brzegiem rzeki Netta, w niedalekiej odległości od jeziora Necko. W trzykondygnacyjnym budynku Sanatorium, użytkowanym od grudnia 2011r., znajduje się winda, pokoje z miejscami noclegowymi o podwyższonym standardzie, a także własna baza leczniczo-rehabilitacyjna i gastronomiczna. Przed budynkiem znajduje się parking i utwardzone dojścia. Sąsiedztwo obiektu z rzeką zapewnia Gościom wspaniałe widoki oraz możliwość miłego spędzenia czasu na spacerach lub wycieczkach rowerowych po bulwarach nadrzecznych, których przedłużeniem są leśne tereny rekreacyjne i plaża miejska (j. Necko).

Sanatorium

„Pałac na wodzie” Falkowski to nowoczesne sanatorium zlokalizowane w województwie podlaskim, w Augustowie nad brzegiem rzeki Netta, w pobliżu jeziora Necko

Read More

Restauracja

Na terenie „Pałacu na Wodzie” znajduje się obszerna Restauracja, mogąca pomieścić nawet 300 osób. Z jej okien rozciąga się niezwykły widok na rzekę i przepływające po niej statki, katamarany i gondole. Jest to wyjątkowe miejsce na kameralne spotkanie, obiad w rodzinnym gronie czy biznesowy lunch.

Read More

Usługi medyczne

Oferujemy Państwu także korzystanie z części medycznej sanatorium. "Pałac na wodzie" Falkowski świadczy szerokie usługi z rehabilitacji dziennej i stomatologii, na które otrzymał kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Read More

«Дворец на воде» Фальковский это современный санаторий распположенное в Августове на берегу реки Нетта, недалеко от озера Нецко. В трёхъэтажном корпусе санаторий, используемый с декабря 2011 года, находится лифт, уютне номера с повышенной комфортностью, лечебно-реабилитационная база и гастрономия. У подъезда санаторного курорта создали тротуары, парковку для машин и подъезд для инвалидов. Наш обект над рекой предлагает гостям потрясающий вид и возможность приятного проведения времени. Желающим посетить наш курорт рекомендуем прогулки по бульварам, городскому пляжу или просто взять напрокат велосипед и покататься по Августовском лесу и окраинах горада.

К услугам наших гостей:

— одноместные и двухместные номера с полным преимуществом (ванная с душем и ЖК телевизором),
— DELUX апартаменты с кондиционером,
— ресторан,
— кафе,
— Центр Реабилитации,
— стоматологический кабинет,
— массажный кабинет
Кроме того нашей специальностью является организация свадеб, и других мероприятий!

1